Lampa bakteriobójcza UV25 - cena, opinie

Lampa bakteriobójcza UV 25 to urządzenie wykorzystujące światło emitowane przez słońce, jednak setki razy mocniejsze. Biorąc pod uwagę, że jest to wzmożony proces zachodzący w naturze, skutkuje to działaniem naturalnym. Woda zostaje zdezynfekowana, jej skład jednak ani pod względem chemicznym, ani fizycznym nie ulega zmianie. Lampa ta jest jednak bardziej wszechstronna. Za jej sprawą z powodzeniem można zdezynfekować innego rodzaju ciecze, takie jak: mleko czy soki. Oprócz tego może posłużyć także do dezynfekcji powietrza. Jej działanie jest niezwykle skuteczne, szczególnie w sytuacji wody, gdyż eliminuje ono 98-99% zarówno bakterii, jak i wirusów.
Lampa bakteriobójcza UV25

Profesjonalna Lampa do dezynfekcji UV25

Profesjonalna lampa do dezynfekcji UV 25 wykorzystuje promieniowanie ultrafioletowe, które podzielone jest na cztery kategorie. Należą do nich: UV-A, UV-B, UV-C, a także UV próżniowe. Obszarem bakteriobójczym jest wartość między 240 a 280 nm, jest to UV-C. Za samo działanie ultrafioletowe odpowiadają promienniki wyładowcze gazowe, które za sprawą pary emitują promieniowanie o spektrum niezbędnym do zniszczenia wszelkich bakterii i wirusów zarówno z wody, jak i powietrza. Działanie tego urządzenia ma negatywny wpływ na parametry organoleptyczne wody. Zarówno użytkowanie, jak i serwisowanie jest proste, jest to także niezwykle bezpieczne rozwiązanie.

Lampa UV25 - Specyfikacja produktu

Lampa UV 25 posiada atest PZH. Obudowa urządzenia wykonana została ze stali nierdzewnej. Maksymalna temperatura, w której urządzenie pracuje, wynosi do 40°C, a najwyższe ciśnienie robocze osiąga wartość 10 bar. Zarówno żarnik (UV 25W), rura osłonowa, jak i zasilacz są elementami wymiennymi. Produkt jest zasilany AC 230V/60Hz, natomiast niezbędne zasilanie wynosi 230V/50Hz. Jest to możliwe bez wykorzystania uziemienia, ze względu na zawartość w komplecie bezpiecznego transformatora. Praca promiennika o przyłączu 1/2" GZ i wydajności 21,6 l/min jest możliwa do 9000h. Długość lampy wynosi 585 mm a średnica 60 mm.

Lampa bakteriobójcza(UV25) - Cena

Cena lampy bakteriobójczej UV 25 jest konkurencyjna, szczególnie biorąc pod uwagę szereg korzyści, jaki obejmuje. Można za jej sprawą zdezynfekować nie tylko wodę, ale także inne ciecze i powietrze. Niezwykle poręczne wymiary sprawiają, że transport urządzenia do różnego rodzaju miejsc także jest ułatwiony. Produkt posiada także 2 lata gwarancji dla klientów indywidualnych, w tym 30 dni na promiennik. Możliwość uzdatniania wody za sprawą przepływu sięga nawet do 1300 litrów na godzinę, dlatego jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie. Dodatkowym atutem finansowym jest także brak kosztów dostawy produktu.

UV25, Lampa bakteriobójcza - Opinie zadowolonych klientów

Postanowiłam zakupić tą lampę i w zasadzie to jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie zabija wszystkie zarazki takie jak wirusy czy bakterie i do tego jest to fajne i wydajne rozwiązanie. Koszt nie jest zbyt niski ale ciesze sie ze kupilam bo na prawde warto!11!!

Anna

Kupiłam sobie do mieszkania lampe UV o mocy 25V i przede wszystkim jest skierowana do dezzynfekcji wody, prawie 100% skuteczności ale ja postanowiłam, że wykorzystam ją do dezynfekcji powietrza no i sprawdza sie spoko. polecam i pozdrawiam serdecznie

Michalina

Podpiołem tą lampe do głównego ujecia wody i jestem serio zadowolony. Działa jak miało działąć na razie nie mam, na co narzekać i po prostu korzystam. Sama praca też jest ponoćbardzo wydajna ale nie mam tego az tak dlugo zeby ocenic samemu wiec nie powiem.

Cezary

Kupiłem i mi sie sprawdza. Nie to to w niektorych przypadkach…. Serio fajne wykorzystanie natury aby zrealizowac korzysci człowieka. Fajne wymiary są tego urządzenia, można spokojnie zamontować czy nawet przewieść gdzieś więc serio spoko ;)

Krystian